Елеваторне зберігання

До складу холдингу «АгроВіста» входять: Світловодський річковий термінал, Шарівський елеватор, «ХПП Добронадіївське», «Королівське ХПП» та елеватор «УкрАгроКом» , загальною потужністю зберігання зерна 353 тис. тонн, розташованих у Кіровоградській області, що дозволяє ефективно охопити основну сировинну базу власного виробництва а також надавати якісні послуги із зберігання зерна сільгоспвиробникам регіону.

Використання найсучаснішого обладнання відомих зарубіжних і вітчизняних виробників і технологій доробки і зберігання зерна дає хлібоприймальним підприємствам можливість прийомки сільсько-господарської продукції різної якості та вологості з подальшим доведенням до експортних кондицій, що гарантує експорт зернових та олійних культур на рівні світових стандартів. Якість зерна при прийомці і реалізації визначається спеціалістами сертифікованих лабораторій, оснащених сучасним обладнанням.

Холдинг «АгроВіста» постійно розвиває елеваторну мережу, втілюючи у життя стратегічну програму розвитку власної елеваторної інфраструктури.

Звертайтеся з будь-яких питань за нашими Контактами

© 2021 АГРОВІСТА. Всі права захищені.

Зворотній зв’язок