Тваринництво

Тваринницька галузь компанії «АгроВіста» включає в себе виробництво свинини, яловичини і молока.

У 2012-2013 рр. компанія реалізувала перший в Україні комплекс ефективного молочного виробництва з інноваційними проектними рішеннями – МТК «Петриківське молоко». Комплекс став униікальним не лише з погляду впровадження новітніх технологій (які до цього застосовувалися лише окремими сегментами), але і в тому, що на одному виробничому майданчику планується утримувати найбільшу кількість великої рогатої худоби голштинської породи –  5 000 голів, 2 400 з яких – дійні корови. Вихід на проектну потужність у 70 тонн молока на добу.  Середньдобовий надій від однієї корови – 30 л. Загальна площа комплексу – 56 га.

Найбільші інвестиції у розвиток тваринництва України: 251 млн. грн – будівництво МТК «Петриківське молоко».

Окрім цього, у виробничому комплексі створено всі умови для високої продуктивності тварин:

 

"генетика"

"збалансоване
годування"

"високотехнологічне
обладнання"

"висококваліфікований
управлінський та
обслуговуючий персонал"

Для підвищення ефективності технологічний процес поділено на окремі виробничі цикли: відтворення (маточний комплекс), дорощування та відгодівля.

В основі вирощування свиней та молодняку ВРХ лежить політика біологічної безпеки, що передбачає вимоги до окремого утримання груп тварин з урахуванням їх спеціалізації під час відгодівля, ізольованості тваринницьких комплексів, моніторингу тварин, що надходять до комплексу, спостереження за здоров’ям поголів’я та здійснення інших профілактичних заходів. Завдяки таким умовам утримання, забезпечується швидке зростання поголів’я, інтенсивний розвиток внутрішніх органів та репродуктивної системи, що дозволяє отримати суттєві результати.

Окрім поголів’я МТК “Петриківське молоко”, у господарствах групи на сьогоднішній день налічується 3 500 голів ВРХ, в т. ч. 1 127 дойних корів. Середній надій на фуражну складає 5 730 кг молока, а в деяких господарствах перевищує 6 300 кг.

Господарство має племферму, яка спеціалізується на розведенні української чорно-рябої породи ВРХ, що суттєво впливає на підвищення якості поголів’я.
У галузі застосовується штучне запліднення корів і телиць, за рахунок чого вихід телят перевищує 90%.

У господарствах налічується 11 500 голів свиней, з яких 931 свиноматка.

Однією з конкурентних переваг компанії «АгроВіста» є виробництво комбікорму на власному комбікормовому заводі, що дозволяє чітко контролювати якість корму, відстежувати його вплив на тварин, що вирощуються, досягати оптимального раціону відповідно до програми дорощування та відгодівлі, в результаті чого знижується собівартість кінцевої продукції.
Завдяки повнораціонній відгодівлі за 175 днів молодняк досягає ваги 110 кг. Спеціалістами господарства постійно ведеться пошук нових високоефективних технологій виробництва, здійснюється реконструкція ферм із застосуванням сучасного обладнання.
З питань постачання племінного маточного поголів’я компанія тісно співпрацює з провідними вітчизняними товариствами генетики свиней і ВРХ.

Звертайтеся з будь-яких питань за нашими Контактами

© 2021 АГРОВІСТА. Всі права захищені.

Зворотній зв’язок