Наземна та
річкова логістика

Автомобільна логістика

Холдинг володіє власним сучасним автопарком. На базі компанії сформований власний логістичний центр, завдяки чому забезпечується оперативне перевезення зерна. Компанія надає послуги перевезення фурами SCANIA і MAN, які швидко і надійно транспортують будь-який вантаж, забезпечуючи своєчасну доставку. Кожен маршрут ефективний, надійний і безпечний. Ми несемо відповідальність за кожен вантаж і супроводжуємо його до точки прибуття. Контроль за автотранспортом здійснюється за допомогою GPS моніторингу.

Більше 300 одиниць сільськогосподарської техніки 86 зерновозів (загальна вантажопідйомність 2,5 тис. тон).

Сільське господарство - Силос

Залізнична логістика

Холдинг володіє власним парком вагонів зерновозів, що дає можливість проводити якісне перевезення зерна широкої номенклатури. Всі поїзда можуть експлуатуватися на всіх типах вантажно-розвантажувальних терміналів. Забезпечення ефективної схеми логістики, прозоре ціноутворення на послуги та оптимальна вартість на своєчасну доставку головні прінципи нашої роботи. За запитом здійснюємо страхування товарно-матеріальних цінностей. Оформляємо всі необхідні документи та дозволи на зернові перевезення. Подаємо рухомий склад до вантажно-розвантажувальних станцій і розробляємо план навантаження і кріплення. Завантажуємо і вивантажуємо зерновози у відповідності з усіма технічними умовами.

55 зерновозів (загальна вантажопідйомність 3 850 тон)

Судноплавна компанія

У 2018 році холдинг розширив свою діяльність напрямком річкова і морська логістика. Компанія придбала перші 2 буксира і 4 баржі загальною місткістю близько 8000 тон зерна, які дозволяють перевозити в рік близько 150 тис. тон зерна, що доставляється з «Світловодського річкового Терміналу» та інших річкових терміналів в основні морські порти України та інші річкові термінали.

Вантажний флот здатен здійснювати перевезення як власних поставок зерна, так і інших компаній в порти Миколаєва, Херсона по річці Дніпро. Перевезення по річці значно зменшують вартість логістики і збільшють ціни закупівлі сільськогосподарської продукції на річкових терміналах.

Компанія має можливість планувати власні відвантаження з поставками на умовах FAS, FOB в морські порти Херсон, Миколаїв, Миколаївський рейд (Банку Трутаева) і продавати свої товари за основними напрямками CIF.

Усі судна компанії відповідають вимогам міжнародних та національних стандартів, конвенцій і правил, а також технічним вимогам Регістру судноплавства України. Флот компанії зареєстровано за державним прапором України.

У 2020 році була збудована найбільша баржа в історії незалежної України DNIPRO-AV-01. 128-метрова баржа проекту D-6000 відноситься до типу «річка-море» та призначена для перевезення зернових вантажів. Це є стовідсотково український проект, адже судно спроєктовано українським конструкторським бюро, виготовлено з української сталі, ходть під українським прапором та обслуговуються українцями.

7 одиниць флоту (загальна вантажопідйомність більше 15 000 тон)

Детальніше: СУДНОПЛАВНА КОМПАНІЯ

Звертайтеся з будь-яких питань за нашими Контактами© 2021 АГРОВІСТА. Всі права захищені.

Зворотній зв’язок