ХПП Добронадіївське

ТОВ «ХПП Добронадіївське» – це сучасне автоматизоване підприємство, загальною площею 7,7 га. Потужність одночасного зберігання –
70 500 т зерна.

На елеваторному комплексі встановлене найновіше високопотужне обладнання вже перевірених іноземних і вітчизняних виробників: транспортні системи та силосне обладнання – GSI (США), сушарки і зерноочисні машини – SCHMIDT-SEEGER GMBH (Німеччина), пробовідбірник – Gamet (США), електрообладнання та системи автоматизації – німецького і французького виробництва, автоматизація технологічного процесу – «ІнноВінпром», автомобілерозвантажувачі – Калинівський машинобудівний завод (Вінницька обл.), ваги – 60- та 80-тонні автомобільні і 100-тонні залізничні) – «Ваговимірювальні Системи» (м.Дніпропетровськ). Елеватор має дуже гнучку транспортну систему – в норійній башні знаходиться 12 норій та три шестиходових дистриб’ютори (виробництва США), що дозволяє одночасно виконувати всі процеси приймання, очищення, сушки двох різних видів зерна та відвантаження на залізничний і автомобільний транспорт.

Потужність сушіння зерна – 3 500 т на добу.

«ХПП Добронадіївське», яке збудоване за 201 день, введено в експлуатацію 26 жовтня 2008 р. у режимі пуско-налагоджувальних робіт, а урочисте відкриття елеваторного комплексу сучасного зразка відбулося 7 липня 2009 р.

Група компаній «УкрАгроКом» і «Гермес-Трейдінг» завжди у своїй діяльності надає перевагу найсучаснішому обладнанню і найновішим технологіям.

0

тон

Одночасне зберігання зернових

0

тон

Приймання на добу

0

тон

Обробка та сушіння

0

гектари

Загальна площа підприємства

Історія будівництва елеватора "ХПП Добронадіївське"

Контакти

ХПП Добронадіївське

Адреса: 28054, Кіровоградська область, с. Добронадіївка, вул. Привокзальна, 59

Тел: +38 (05235) 7-22-51, +38 (067) 520-28-32

© 2021 АГРОВІСТА. Всі права захищені.

Зворотній зв’язок