ТОВ «Королівське ХПП»

ТОВ «Королівське ХПП» – це сучасний елеваторний комплекс, загальною потужністю зберігання зерна 47 200 т, що займає площу 3,884 га.

Королівський елеватор став другим, після елеватора «УкрАгроКом», в активі зернозберігаючих потужностей групи компаній «УкрАгроКом» і «Гермес-Трейдінг», який дав можливість впевнено збільшувати вирощування сільськогосподарської продукції і робити вагомі кроки у розвитку компанії – залізничний під’їзд значно прискорив відвантаження зерна. Разом з тим, ТОВ «Королівське ХПП» – це перший елеватор, який пішов шляхом кардинальної реконструкції і почав застосовувати сучасну технологію зберігання зерна у металевих силосах виробництва американської компанії GSI.

У ході реалізації стратегічної програми розвитку власної елеваторної інфраструктури, у 2010 р. на «Королівському ХПП» вперше встановлено зернозберігаючу ємність місткістю 9,4 тис. т (GSI, США).
Взагалі, історія цього елеватора, десятками років знаного в народі як Королівський хлібоприймальний пункт, дуже багата і своїми коренями сягає ще позаминулого століття. Працювати хлібоприймальний пункт у Королівці почав ще за царської влади. Свідчення цьому – знайдені під час земляних робіт на будівництві цікаві речі, зокрема залізнична рейка з викарбуваною датою 1876 р. і векселем знаменитих Демидових, що займалися чорною металургією та листи покрівельної жерсті із зображеннями, які відмічають, що виробники стали переможцями Всесвітньої Паризької виставки 1900 р.
Королівський хлібоприймальний пункт був підприємством державної ваги і з перших років становлення радянської влади, і в роки Великої Вітчизняної війни, повоєнної відбудови та період розвинутого соціалізму.
Після занепаду «Королівського ХПП» наприкінці минулого століття, з 7 квітня 2003 р. ми розпочали реконструкцію підприємства та поетапне нарощування його потужностей: 20 тис. т (2003 р.), 28 тис. т (2005 р.), 32 тис. т (2007 р.) і 47,2 тис. т (2010 р.).

«Королівське ХПП» розташоване у зручному місці для відвантаження зерна як автотранспортом, так і залізницею.

0

тон

Одночасне зберігання зернових

0

тон

Приймання на добу

0

тон

Обробка та сушіння

0

гектари

Загальна площа підприємства

Контакти

ТОВ «Королівське ХПП»

Адреса: 28056, Кіровоградська область, с. Королівка, вул. Гагаріна, 1-Б

Тел: +38 (05235) 7-35-85, +38 (050) 457-25-36

© 2021 АГРОВІСТА. Всі права захищені.

Зворотній зв’язок