Олександрійський цукровий завод

ТОВ «Олександрійський цукровий завод» входить у п’ятірку кращих заводів України і спеціалізується на випуску цукру-піску із цукрових буряків.

Завод не припиняв своєї роботи з 1961 року, коли його було введено в експлуатацію з проектною потужністю переробки 2 500 т буряків за добу. Протягом останніх років ведеться планомірна робота по модернізації основних виробничих ділянок цукрового заводу, відкриваючи можливості для істотного збільшення продуктивності цукрового виробництва і зниження його енергоємності.

Група компаній «УкрАгроКом» і «Гермес-Трейдінг» – потужне сільгосппідприємство, яке веде послідовну політику впровадження високих технологій у всіх сферах виробництва. Постійно збільшуючи площі посівів цукрового буряка, що обумовлено науково обґрунтованою сівозміною, паралельно нарощує потужності його переробки, які на сьогодні становлять 4 000 т сировини на добу.

У 2012 р. у господарствах компанії площа посівів цукрового буряка склала 6 002 га.

Наявність сировинної бази, частка власного буряку складає близько 80 % від загального обсягу переробки, істотно знижує залежність від зовнішніх постачань буряку, оптимізує їх терміни, знижує собівартість виробленого цукру, гарантує безперебійність і максимальний вихід якісного готового продукту.

Разом з тим, підприємство охоче співпрацює з сільгоспвиробниками регіону, закуповуючи вирощену ними сировину на взаємовигідних умовах. Компанія зацікавлена у постійному нарощуванні об’ємів переробки буряків і виробництва цукру.

Цукровий завод розташований у вигідному географічному положенні: за 7 км від районного центру м. Олександрії і за 2 км від ст..Користівка Одеської залізниці. Приймання сировини і відвантаження готової продукції на заводі здійснюється авто- і залізничним транспортом. Цукор-пісок виробництва ТОВ «Олександрійський цукровий завод», який відповідає найвищим стандартам і розфасовується у поліетиленові мішки (50 кг).

Якість нашої продукції відома споживачам України.

тел:067 5213108.

e-mail: sukor@ukr.net.

Постачання природного газа: Кіровоградська область Олександрійський район, смт. Приютівка, вул. Центральна, 15

тел:067 5213108.

e-mail: sukor@ukr.net.

ПРАВИЛА постачання природного газу

Права та обов’язки побутового споживача природного газу

ДОГОВІР постачання природного газу

0

Найкращих заводів В Україні

0

тон

Виробництво цукру на сезон

0

тон

Переробка буряку на добу

0

%

Частка власного буряку

Контакти

Олександрійський цукровий завод

Адреса: 28020, Кіровоградська область, Олександрійський район , смт. Приютівка, вул. Центральна, 15

Тел: +38 (067) 521-28-58, sukor@ukr.net

Закупка зернових культур: +38 (067) 520-72-49

© 2021 АГРОВІСТА. Всі права захищені.

Зворотній зв’язок