Торгівельна діяльність

За результатами успішної діяльності вже протягом кількох останніх років ТОВ «Гермес-Трейдінг» входить у двадцятку провідних українських експортерів зерна та олійних культур, а також є потужним оператором вітчизняного зернового ринку і надійними партнером сільгоспвиробників більшості регіонів нашої держави.

Обсяг експорту в середньому на рік складає до 540 тис. т зерна та олійних культур.

Високих результатів компанія досягає завдяки професійній діяльності кваліфікованих спеціалістів, що мають досвід управління зерновими потоками на внутрішньому і зовнішньому ринках.

Широка мережа регіональних представництв ТОВ «Гермес-Трейдінг», потужна власна елеваторна інфраструктура холдингу «АгроВіста» допомагає оперативно керувати закупівлями, доводити зерно до кондиції, якість якого відповідає вимогам за всіма показниками. Розвиток торговельної діяльності ТОВ «Гермес-Трейдінг» базується на вивченні та аналізі зернового ринку України і світу, та полягає у закупівлі та подальшій реалізації зернових і олійних культур на взаємовигідних умовах для задоволення інтересів сільгоспвиробників трейдерів і споживачів.

ТОВ «Гермес-Трейдінг» закуповує повний спектр зернових та олійних культур, вирощених українськими аграріями: пшениця продовольча і фуражна, ячмінь, кукурудза, соняшник, ріпак, соя, горох.

Ми працюємо з українськими та зарубіжними банками, які забезпечують стабільне фінансування розроблених програм з торгівлі зерновими та олійними культурами.

У розпорядженні групи компаній річковий термінал – Світловодський річковий термінал – та чотири сучасні сертифіковані елеватори: ПАТ «Шарівське», «УкрАгроКом», «Королівське ХПП» та «ХПП Добронадіївське», загальний обсяг одночасного зберігання яких становить 353 тис. т зерна. Для перевезення продукції ми забезпечені власним автопарком.

Наші елеватори – це гарантія якості, надійності та стабільності для наших партнерів.

Звертайтеся з питань закупівель за нашими Контактами

© 2021 АГРОВІСТА. Всі права захищені.

Зворотній зв’язок