Партнерство

Партнерство

Холдинг «АгроВіста» – успішний сільгоспвиробник і зерно експортер. Ми займаємо лідерські позиції, постійно розвиваючи галузі рослинництва, тваринництва, доробки та зберігання зерна. Разом з тим, ми знаходимося в постійному процесі пошуку найбільш оптимальних шляхів подальшого розвитку виробництва. Для цього, безумовно, налагоджуються тісні партнерські зв’язки з провідними світовими та вітчизняними компаніями.

Ми тісно співпрацюємо з компаніями-виробниками сільськогосподарської техніки, елеваторного обладнання, устаткування для тваринницьких комплексів, засобів обробки та захисту рослин.

Ми працюємо з українськими та зарубіжними банками, які забезпечують стабільне фінансування розроблених програм та реалізацію нових сміливих рішень групи компаній. Наші фінансові партнери – Universal Bank, Укрсиббанк, BNP, UniCredit, OTP, Deutsche Bank, Landesbank та інші.

Дружні ділові відносини з нашими партнерами, в яких домінує порядність і відповідальність, доводять, що Холдинг «АгроВітса» – це надійна компанія європейського рівня.

Ми вдячні нашим діловим партнерам і клієнтам за наш успіх в досягненні поставленої мети.

Партнери

МІЖНАРОДНІ ТА ВІТЧИЗНЯНІ ОРГАНІЗАЦІЇ

© 2021 АГРОВІСТА. Всі права захищені.

Зворотній зв’язок