Новини

AgroVista / Новини / «Агровіста» експортувала понад 400 тис. тонн збіжжя за рік

«Агровіста» експортувала понад 400 тис. тонн збіжжя за рік

Агрохолдинг «Агровіста» за рік після початку масштабного російського військового вторгнення в Україну експортував понад 400 тис. тонн агропродукції залізницею та через порти Одеси. Про це повідомила прес-служба холдингу.

Зокрема, відправлено 20 барж і 10 суден через порти на Дунаї та 10 суден — з портів Великої Одеси в рамках Ініціативи про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування.

У неділю, 19 лютого, під завантаження стало ще одне судно.

На внутрішньому ринку за цей рік реалізовано близько 70 тис. тонн агропродукції.

Холдинг «Агровіста» (раніше — група компаній «Украгроком» та «Гермес-Трейдинг») володіє елеваторними, переробними та перевалочними підприємствами, у тому числі — Світловодським річковим терміналом (потужність одноразового зберігання зерна — 94 тис. тонн) та власною судноплавною компанією. Власний флот компанії представлений двома буксирами-штовхачами та чотирма несамохідними баржами сумарною місткістю близько 8 тис. тонн, що дозволяють щорічно перевозити близько 150 тис. тонн зерна. Флот здійснює перевезення зерна до портів Миколаєва та Херсона.

У 2020 році флот судноплавної компанії поповнила баржа (головне судно проекту Д-6000 максимальною вантажопідйомністю 6 тис. тонн), побудована «Дунайсудносервісом» та «Дунайсудноремонтом» (обидва — Ізмаїл).

21.02.2023

© 2021 АГРОВІСТА. Всі права захищені.

Зворотній зв’язок