Новини

AgroVista / Новини / Гермес Трейдінг, 20 років разом !

Гермес Трейдінг, 20 років разом !

 

Гермес Трейдінг, 20 років разом!

Вже 20 років, як ми вносимо свій посильний внесок у розвиток суспільства. Разом з іншими компаніями, ми допомагаємо Україні процвітати та ставати сильнішими. Наша торгова команда працює по всій країні та за її межами. Ми застосовуємо глибокі знання в галузі внутрішньої і зовнішньої торгівлі та логістики, у місцях де працює компанія, вибудовуємо відносини та створюємо сприятливі умови для успіху наших клієнтів та партнерів. Ми тримаємо своє слово. Цей принцип є основою нашої діяльності. Ми доставляємо продукти харчування та сільськогосподарські товари людям, які їх потребують.

Гермес Трейдінг об’єднала свої активи і досвід разом з групою компаній Украгроком з перших днів та з 2018 року є частиною великої родини – одного з найбільших в Україні агрохолдингів “Агровіста”, в якому працює понад 4000 працівників. Щодня, застосовуючи свій досвід, ми пов’язуємо фермерів із ринками збуту своєї продукції, вибудовуємо надійний ланцюжок доставлення товару до кінцевого споживача. Самовдосконалення у всіх напрямках діяльності «Гермес-Трейдінгу» дозволяє займати позиції лідерів серед зернотрейдерів України.

Вивчаючи та послідовно впроваджуючи найкращий світовий досвід, наша компанія постійно слідує обраному девізу: «Не зупинятися на досягнутому!».

Ми забезпечуємо якісну співпрацю сільгоспвиробникам, що постачають зерно на наші елеватори, розглядаємо їх, як стратегічних партнерів, з якими налагоджуємо довгострокову співпрацю.

Холдинг «Агровіста» разом з торговим домом «Гермес-Трейдінг» – це сильна команда менеджменту з унікальним поєднанням широких знань в сільському господарстві, логістиці і торгівлі, що володіє досвідом розвитку і побудови широкомасштабного виробництва і бізнесу.

Завдяки цьому, за 20 років нашої історії, Гермес Трейдінг разом з компанією УкрАгроКом та вже після об’єднання у 2018 р., як частина холдингу у складі Агровіста, були реалізовані чимало великих проєктів та досягнуті вагомі результати, серед яких: поетапно оновлено та побудовано за сучасними технологіями елеватор ХПП Королівське 2003-2010, побудований у дві черги  новий елеватор ХПП Добронадіівське 2008-2010, побудований в одну чергу за 180 днів найбільший річковий на Дніпрі термінал у Світловодську у 2012 році, отримано у 2014 році  пряме фінансування від американського фонду та європейських банків, придбаний у 2018 році  в Європі барже-буксирний флот, побудована у 2020 році найбільша баржа в Україні, обсяги торгівлі  за 20 років склали близько 6 млн тонн, обсяги відвантаженого  на  річковий транспорт склали майже півтора мільйона тонн, приймали активну участь в розробці законопроєкту про Внутрішній Водний Транспорт, реалізовані десятки об’єктів соціального призначення для громад.

Дотримання договірних зобов’язань, стабільність і сталість  «Гермес Трейдінгу»  за 20 років і в останні роки, як частини великого холдингу «Агровісти», сприяло  формуванню іміджу компанії, як надійного ділового партнера.

Ми багато і старанно працювали над ім’ям та репутацією чесного партнера, який виконує укладені контракти незалежно від цінової кон’юнктури та обставин. Результат не змушує себе чекати – «Гермес-Трейдінг» та холдинг «Агровіста»  є акредитованим та перевіреним партнером торгових компаній, агрохолдингів та міжнародних ABCD компаній, реалізовує та розвиває співпрацю з міжнародними банками та міжнародними фінансовими інститутами,  приймає участь в роботі Американської Торгової Палати, Європейської Бізнес Асоціації, Української Зернової Асоціації, Украінськоі Аграрноі Конфедераціі, ведучи конструктивний діалог з державою на найвищому рівні, допомагаючи покращувати бізнес-клімат та життя українців у країні.

Що змушує компанію Гермес Трейдінг  проіснувати вже 20 років? Протягом двох десятиліть Гермес Трейдінг залишався вірним баченню: допомагати фермерам процвітати, об’єднувати зусилля та отримувати синергію навколо спільних інтересів, разом реалізовувати проєкти та пропонувати  продукти, в яких вони зацікавлені.

Знаходячись в пошуку нових можливостей, ми завжди намагаємось робити бізнес відповідально, та таким чином, щоб ми їм пишалися. Це те, що нас об’єднує і спонукає шукати способи щодня робити все краще, щоб ми могли стабільно рухатись вперед та не зупинятись на досягнутому  у майбутньому.

  

19.02.2022

© 2021 АГРОВІСТА. Всі права захищені.

Зворотній зв’язок