Новини

AgroVista / Новини / Гермес Трейдинг – 21 рік разом!

Гермес Трейдинг – 21 рік разом!

19.02.2023 – ще один, вже 21-й рік,  команда ТОВ «Гермес-Трейдинг» не здавалась , не зупинялась  та прокладала нові транспортні коридори. Успішно виходила на кінцеві ринки збуту, реалізовувала вирощену продукцію  та отримувала потрібні надходження для продовження руху вперед – посівної, а згодом збиральної компанії. 

Дякуємо  всім  нашим партнерам та клієнтам, які продовжують з нами працювати, попри усі складнощі минулого року. Дякуємо  державним та комерційним структурам, бізнес-асоціаціям, які допомагали нашій компанії та багатьом іншим, таким як ми, вистояти. 

Близько 70 тис тн реалізації на внутрішньому ринку та понад 400 тис тн експорту виконаних  залізницею через західні кордони, порти Одеси; понад 20 барж, 10  човнів відправлених через Дунайські порти та 10 човнів  по зерновому коридору. Завдяки злагодженій роботі торгового відділу, виконавчої та фінансової служби, бухгалтерії торгової компанії «Гермес Трейдинг», юристам та логістам, у тісній взаємодії з елеваторами, рослинницькою  та логістичною компаніями холдинг АгроВіста отримав ці результати .

Сьогодні, в день народження компанії, ми ставимо ще одне судно під завантаження. 

Разом сильніші!

Не зупиняємось на досягнутому ! 19.02.2023

© 2021 АГРОВІСТА. Всі права захищені.

Зворотній зв’язок