Новини

AgroVista / Без рубрики / Хід польових робіт холдингу «АгроВіста»

Хід польових робіт холдингу «АгроВіста»

Цього року посів озимих культур та збирання врожаю пізніх супроводжується труднощами пов’язаними не лише з війною, а й із складними погодними умовами.
Незважаючи на це, Агровіста успішно виконує свій виробничий план.

На полях господарства завершено посів озимої пшениці та ріпаку. Площі озимої пшениці під врожай 2023 скоротились на 50% від 2022 року, що пов’язано з дощами та низькою рентабельністю озимої пшениці. Площі ріпаку зросли вдвічі до 2022 року.

Завершено збирання соняшнику на площі більше 25 тис. га. Розпочато збирання кукурудзи. Проводяться роботи по копці цукрових буряків.
Cтаном на 25 жовтня, обмолочено 99% соняшника, 52% цукрового буряку, 11% кукурудзи.

Суттєвий вплив на фінансовий результат здійснює вартість перевезення врожаю залізничним транспортом, яка зросла в 5 разів порівняно з попередніми періодами. Завдяки придбанню додаткового автомобільного парку та парку власних зерновозів, Агровіста успішно вирішує питання логістики нового врожаю. Щомісячно відвантажується більше 20 тис т. продукції власним транспортом та найманим.

Агрохолдинг «АгроВіста» – це сільськогосподарська корпорація, яка працює на ринку вже 22 роки. Господарська діяльність здійснюється на площі 80 тис га. Компанія динамічно розвивається та спеціалізується на виробництві зернових, олійних, технічних культур, займається тваринництвом, молочно-товарним виробництвом. Агрохолдинг має в своєму активі 5 зернових елеваторів, зокрема Світловодський річковий термінал на Дніпрі, власний флот, зерновози, сучасний автомобільний парк. Через власну торгову компанію «АгроВіста» закуповує та реалізує свою й продукцію інших виробників. Здійснює поставку як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку безпосередньо до країн-імпортерів .

25.10.2022

© 2021 АГРОВІСТА. Всі права захищені.

Зворотній зв’язок