Новини

AgroVista / Новини / Комерційний директор відповідальний не тільки за комерцію. Кейс «УкрАгроКом»

Комерційний директор відповідальний не тільки за комерцію. Кейс «УкрАгроКом»

20 січня на стадіоні КСК «Олімп» стартувала традиційна Спартакіада серед аматорів, присвячена 18-й річниці з дня заснування ТОВ «УкрАгроКом». Традиційно група підтримує здоровий спосіб життя і створює для працівників умови роботи і відпочинку. Зима час проявити свої спортивні таланти, і в рамках спартакіади збираються кращі спортсмени аматори області щоб визначити найкращих. З привітальним словом до учасників спартакіади звернувся керівник південного регіонального управління ТОВ «УкрАгроКом» Віталій Згама. Він привітав з відкриттям спартакіади і подякував колективам за підтримку традицій здорового способу життя серед працівників, престижу здоров’я та побажав позитивних емоцій і перемог у спортивних змаганнях.

Перший вид спартакіади розпочали традиційно змаганнями з міні-футболу, в якому взяли участь 9 команд– Центральний офіс ТОВ «УкрАгроКом», Елеватор ПАТ «Шарівське», ТОВ «АФ МТС Техагропром» с. Войнівка, Новоукраїнський район, с. Михайлівка – відділок № 5 ТОВ «УкрАгроКом», Елеватор ТОВ «УкрАгроКом», ТОВ «Агро Альянс Гриф– ​П», ТОВ «Гермес– ​Трейдінг», ТОВ «Олександрійськийцукровий завод».

Змагання в підгрупах проходили досить напружено та емоційно. Протягом усіх матчів у підгрупах на футбольному полі вболівальники спостерігали цікаві і захоплюючі ігри, але до фіналу пройшли не всі. Команди показували хорошу майстерність. Звичайно, спортсмени-аматори віддавали всі сили на здобуття перемоги і в напруженій боротьбі вибороли ТОВ «Олександрійський цукровий завод» – ​ІІІ місце Новоукраїнський район – ​ІІ місце та Елеватор ТОВ «УкрАгроКом» – ​І місце.

Інші місця розподілилися між командами наступним чином:

  • 4 місце – Центральний офіс ТОВ «УкрАгроКом»​;
  • 5 місце – ТОВ «Гермес– ​Трейдінг» ​; ​
  • 6 місце – ТОВ «Агро Альянс» ;
  • 7 місце – с. Михайлівка відділок № 5;
  • 8 місце – ТОВ «АФ МТС Техагропром» с. Войнівка ;
  • 9 місце – Елеватор ПАТ «Шарівське»

Побажаємо спортсменам – аматорам не менш завзятих та цікавих перемог у наступних змаганнях: 27 – ​го січня – змагання з волейболу , 4-го лютого – з стрітболу (баскетбол 3 Х 3). А 11–го лютого «Палац Спорту» прийматиме фінальні зустрічі команд, які змагатимуться у таких видах спорту: перетягування канату, армреслінг та волейбол серед чоловіків і жінок, спортивна естафета і баскетбол.

Після завершення фінальних ігор,всі учасники змагання відправляться відсвяткувати свої перемоги, їх буде розважати запрошений в цьому році український рок гурт .

Запрошуємо бажаючих підтримати свої команди.

03.04.2018

© 2021 АГРОВІСТА. Всі права захищені.

Зворотній зв’язок