Новини

AgroVista / Новини / Нові елеватори – нові можливості

Нові елеватори – нові можливості

Група компаній «УкрАгроКом» і «Гермес-Трейдінг» цілеспрямовано продовжує курс на розвиток елеваторної інфраструктури, інвестувавши у цей проект понад 90 мільйонів доларів США.

Це найпотужніша аграрна корпорація регіону, що динамічно розвивається і поєднує у собі сільськогосподарську діяльність, агропереробку і торгівлю на внутрішньому та міжнародному ринках.

Діяльність групи компаній «УкрАгроКом», генеральний директор Анатолій Кузьменко, (ТОП – 25 найбільших агрохолдигів) і «Гермес-Трейдінг», директор Юрій Скічко (ТОП – 10 найбільших зернотрейдерів і Україні) базується на застосуванні найновіших технологій виробництва і зберігання продукції.

Визнаний лідер у всіх галузях сільськогосподарського виробництва, за рейтингом всеукраїнського журналу «The Ukrainian Farmer» компанія втретє поспіль входить до складу «Аграрної еліти України», часто стає першопрохідцем не лише в районі чи області,  а й в Україні.

Знаковим проектом для групи компаній став Світловодський річковий термінал (94 000 т), що не лише розширить  присутність групи компаній «УкрАгроКом» та «Гермес-Трейдінг» на Кіровоградщині, а й стане вагомим внеском у відродження водної транспортної системи Дніпра та економічного розвитку агропромислового комплексу регіону і країни, адже це – перше на Кіровоградщині зерновідвантажувальне підприємство на Дніпрі.

Потужності Світловодського річкового терміналу: відвантаження на воду: 5 000 т на добу. Прийомка та відвантаження залізницею: 4 000 т на добу. Прийомка автотранспорту: 5 000 т на добу. Обробка та сушка: 4 400 т на добу. Довжина причалу: 240 м; одночасна постановка двох плавзасобів.

Повністю готовий до урочистого відкриття і Шарівський елеватор (81 000 т) на Олександрійщині, що за добу  зможе приймати 5 тисяч тонн зерна, відвантажувати залізницею 2 тисячі тонн. Потужність сушарок – 4 тисячі тонн зерна за добу.

Урочисте відкриття, до якого готові два нові елеватори,  гідно витримавши всі технологічні випробування на прийомці власного зерна нового урожаю, ствердять лідерські позиції та збільшать елеваторну інфраструктуру групи компаній «УкрАгроКом» і «Гермес-Трейдінг» до 353 000 тонн потужності одночасного зберігання зернових та олійних культур.

Відкриття нових хлібоприймальних підприємств з нетерпінням чекають сільгоспвиробники регіону, адже співпраця з групою компаній «УкрАгроКом» та «Гермес-Трейдінг» –  ХПП Добронадіївське (70 500 т), елеватор “УкрАгроКом” (60 000 т) і Королівське ХПП (47 200 т) – вивірена часом і відзначається надійністю.

Використання найсучаснішого обладнання відомих зарубіжних і вітчизняних виробників, а також технологій доробки та зберігання зерна дає хлібоприймальним підприємствам групи компаній можливість прийомки сільськогосподарської продукції різної якості та вологості з подальшим доведенням до експортних кондицій, що гарантує експорт зернових та олійних культур на рівні світових стандартів. Якість зерна при прийомці і реалізації визначається спеціалістами сертифікованих лабораторій, оснащених сучасним обладнанням.

Розвиток елеваторної інфраструктури групи компаній «УкрАгроКом» та «Гермес-Трейдінг» дозволяє ефективно охопити основну сировинну базу власного виробництва та забезпечує надання якісних послуг  доробки і надійного зберігання зібраного урожаю зернових та олійних культур аграріїв регіону.

Шановні партнери! Група компаній «УкрАгроКом» і «Гермес-Трейдінг» запрошує до співпраці усіх виробників сільськогосподарської продукції. Із закупівельними цінами компанії ви можете ознайомитися на сторінці «Закупівельні ціни». З питань реалізації звертайтеся до відділу закупівель елеваторів і представництв у регіонах.

 

Світловодський річковий термінал – фото причалу

 

Шарівський елеватор – фото з повітря

18.07.2013

© 2021 АГРОВІСТА. Всі права захищені.

Зворотній зв’язок