Новини

AgroVista / Новини / Питання експорту українського зерна до Польщі вирішиться найближчими тижнями — Зеленський

Питання експорту українського зерна до Польщі вирішиться найближчими тижнями — Зеленський

Під час переговорів України із польським керівництвом у середу, 5 квітня, вдалося вирішити проблему, на яку нарікали польські фермери — експорт українського зерна до Європейського Союзу.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час пресконференції з польським прем’єром Матеушем Моравецьким, пише Європейська правда.

«Ми обговорювали питання щодо польських і українських фермерів. Ми знайшли вихід. Тому що не може бути будь-яких питань, складнощів між такими близькими партнерами і реальними друзями, як Польща і Україна», — сказав Зеленський.

Однак він не уточнив, про які саме рішення йдеться. За його словами, всі питання у цьому конфлікті будуть вирішені протягом найближчих двох-трьох тижнів.

Зазначимо, що об’єдання польських фермерів «Ошукане село» погрожувало зірвати приїзд Володимира Зеленського.

Засновник Центру досліджень сучасного середовища безпеки Міхал Марек вважає, що ця організація може бути пов’язана з проросійськими силами. 

Нагадаємо, Польща планувала запровадити обмеження щодо ввозу зерна з України і надіслала листа до Єврокомісії для ухвалення «радикальних рішень». Це необхідно, щоб імпорт не дестабілізував ситуацію на її ринку. Крім того, Варшава готова йти на конфлікт щодо обмеження українського експорту.

Джерело: latifundist.com

06.04.2023

© 2021 АГРОВІСТА. Всі права захищені.

Зворотній зв’язок