Новини

AgroVista / Новини / СПОРТФЕСТ 2018 до річниці заснування “УКРАГРОКОМ» ​

СПОРТФЕСТ 2018 до річниці заснування “УКРАГРОКОМ» ​

20 січня на стадіоні КСК «Олімп» стартувала традиційна Спартакіада серед аматорів, присвячена 18-й річниці з дня заснування ТОВ «УкрАгроКом». Традиційно група підтримує здоровий спосіб життя і створює для працівників умови роботи і відпочинку. Зима час проявити свої спортивні таланти, і в рамках спартакіади збираються кращі спортсмени аматори області щоб визначити найкращих. З привітальним словом до учасників спартакіади звернувся керівник південного регіонального управління ТОВ «УкрАгроКом» Віталій Згама. Він привітав з відкриттям спартакіади і подякував колективам за підтримку традицій здорового способу життя серед працівників, престижу здоров’я та побажав позитивних емоцій і перемог у спортивних змаганнях.

Перший вид спартакіади розпочали традиційно змаганнями з міні-футболу, в якому взяли участь 9 команд– Центральний офіс ТОВ «УкрАгроКом», Елеватор ПАТ «Шарівське», ТОВ «АФ МТС Техагропром» с. Войнівка, Новоукраїнський район, с. Михайлівка – відділок № 5 ТОВ «УкрАгроКом», Елеватор ТОВ «УкрАгроКом», ТОВ «Агро Альянс Гриф– ​П», ТОВ «Гермес– ​Трейдінг», ТОВ «Олександрійськийцукровий завод».

Змагання в підгрупах проходили досить напружено та емоційно. Протягом усіх матчів у підгрупах на футбольному полі вболівальники спостерігали цікаві і захоплюючі ігри, але до фіналу пройшли не всі. Команди показували хорошу майстерність. Звичайно, спортсмени-аматори віддавали всі сили на здобуття перемоги і в напруженій боротьбі вибороли ТОВ «Олександрійський цукровий завод» – ​ІІІ місце Новоукраїнський район – ​ІІ місце та Елеватор ТОВ «УкрАгроКом» – ​І місце.

Інші місця розподілилися між командами наступним чином:

  • 4 місце – Центральний офіс ТОВ «УкрАгроКом»​;
  • 5 місце – ТОВ «Гермес– ​Трейдінг» ​; ​
  • 6 місце – ТОВ «Агро Альянс» ;
  • 7 місце – с. Михайлівка відділок № 5;
  • 8 місце – ТОВ «АФ МТС Техагропром» с. Войнівка ;
  • 9 місце – Елеватор ПАТ «Шарівське»

Побажаємо спортсменам – аматорам не менш завзятих та цікавих перемог у наступних змаганнях: 27 – ​го січня – змагання з волейболу , 4-го лютого – з стрітболу (баскетбол 3 Х 3). А 11–го лютого «Палац Спорту» прийматиме фінальні зустрічі команд, які змагатимуться у таких видах спорту: перетягування канату, армреслінг та волейбол серед чоловіків і жінок, спортивна естафета і баскетбол.

Після завершення фінальних ігор,всі учасники змагання відправляться відсвяткувати свої перемоги, їх буде розважати запрошений в цьому році український рок гурт .

Запрошуємо бажаючих підтримати свої команди.

03.04.2018

© 2021 АГРОВІСТА. Всі права захищені.

Зворотній зв’язок