Новини

AgroVista / Новини / ТОВ «УкрАгроКом» збирається придбати нові компанії

ТОВ «УкрАгроКом» збирається придбати нові компанії

17 травня агрохолдинг ТОВ”УкрАгроКом”, отримав дозвіл від Антимонопольного комітету України, на придбання ТОВ «ІНТЕР-КОНТАКТ-АГРО», ПСП «СТАРТ» та ПСП ім. “Мічуріна” . Як зазначив комерційний директор ТОВ«УкрАгроКом», Фесюк Павло Дмитрович, рішення про розширення земельного банку було прийнято ще у лютому місяці, в цілому завершення угоди планується до 30 травня, вартість складе $5.6 млн.

ТОВ «ІНТЕР-КОНТАКТ-АГРО», ПСП «СТАРТ» та ПСП ім. “Мічуріна” оперують більше 7,5 тис. га орендованих сільськогосподарських земель, та заходятся у Кіровоградській та Одеській областях відповідно, володіють технікою та складськими приміщеннями. На сьогоднішній день всіагрохімічні та посівні роботи на полях закінчено.

Купівля компаній здійснюється в рамках стратегії збільшення земельного банку ТОВ «УкрАгроКом» до 120 тис.га. На сьогоднішній день загальний земельний банк агрохолдингу становить понад 82 тис. га землі. Також компанія має в наявності п’ять елеваторів загальною потужністю одночасного зберігання зернових 353 000 т, молочно-товарний комплекс  та цукровий завод.

Придбання земельних активів дасть можливість завантажити елеваторні потужності та збільшити сировинну базу для цукрового заводу. В подальшому планується оновлення техніки для даного господарства, створення нових робочих місць, підвищення заробітної плати та орендної плати. На даний час вже реалізовано декілька соціальних проектів для громади.

 

24.05.2018

© 2021 АГРОВІСТА. Всі права захищені.

Зворотній зв’язок