Новини

AgroVista / Новини / Україна експортувала «зерновим коридором» понад 25 млн т зерна

Україна експортувала «зерновим коридором» понад 25 млн т зерна

Всього у рамках «зернового коридору» Україна відправила 25,2 млн т агропродукції на 828 суднах. За останній тиждень із українських портів вийшло 24 судна з 1,2 млн т зернових.

Про це повідомляє пресслужба Мінагрополітики.

«Майже 500 тис. т гуманітарних вантажів із пшеницею Україна відправила до нужденних та голодних країн. Із них — 140 тис. тонн цієї культури було відвантажено в рамках гуманітарної програми Grain from Ukraine. Сьогодні до кенійського порту Момбаса прибуло судно з 30 тис. т української пшениці. Всього за час роботи зернового коридору до Кенії було відвантажено понад 320 тис. т цієї культури», — зазначили в міністерстві.

Крім того, у рамках Grain from Ukraine до Чорноморського порту під завантаження стало судно Negmar Cicek, яке повезе 30 тис. т пшениці до Ємену. Це шостий танкер у рамках гуманітарної програми і 4-те судно в загальному підрахунку, яке прямує до Ємену. За час роботи «зернового коридору» Ємен отримав від України понад 200 тис. т гуманітарної пшениці.

У міністерстві додали, що у рамках ВПП ОНН та Grain from Ukraine Україна відвантажила понад 500 тис. т пшениці на 16-ти суднах. Це майже 10% від загальної кількості поставок цієї культури, або 16,2% із обсягу, який був відправлений до нужденних країн.

Нагадаємо, що міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков заявив, що «зерновий коридор» буде продовжено на 120 днів.

джерело: latifundist.com

21.03.2023

© 2021 АГРОВІСТА. Всі права захищені.

Зворотній зв’язок