Новини

AgroVista / Новини / В Україні планують впровадити електронну товарно-транспортну накладну

В Україні планують впровадити електронну товарно-транспортну накладну

В Україні відновили роботу над впровадженням електронної товарно-транспортної накладної (е-ТТН), тестування системи заплановане на жовтень-листопад цього року.

З 1 серпня 2022 року е-ТТН мала стати обов’язковою для всіх транспортних перевезень в Україні. Однак у зв’язку з війною роботу над проєктом тимчасово призупинили.

«‎Зараз команда МІУ та партнери проєкту повертаються до роботи щодо розробки та впровадження цифрових ініціатив. Мета проєкту впровадження е-ТТН — забезпечення прозорості процесу перевезення, що істотно спрощує взаємодію між вантажовідправником, перевізником і вантажоодержувачем»‎, — йдеться в повідомленні Мінінфраструктури.

Відзначається, що, згідно з результатами проведеного міністерством опитування, у якому взяли участь 160 компаній, близько 84% учасників логістичного ринку України готові долучитися до тестування е-ТТН вже у ІІІ-IV кварталах 2022 року.

Співпраця України та ЄС в реалізації спільних сільськогосподарських проектів дозволить стабілізувати чи навіть суттєво знизити глобальні ціни на продовольство.
____
Джерело: Мінінфраструктури

28.09.2022

© 2021 АГРОВІСТА. Всі права захищені.

Зворотній зв’язок