Рослинництво

Елеватор

Елеваторна інфраструктура холдингу “АгроВіста” обсягом 35 тис. т забезпечує якісне зберігання зерна власного урожаю та сільгоспвиробників регіону. Ми практикуємо додаткове використання технології зберігання зерна в герметичних гнучких поліетиленових рукавах.

Корма

Тваринницька галузь групи компаній «АгроВіста» включає в себе виробництво свинини, яловичини і молока.

цукровий буряк

Особливе місце у рослинництві компанії займає цукровий буряк. Близько 40% посівів цієї культури в області вирощується на полях «УкрАгроКому», що на 85-90% забезпечує роботу Олександрійського цукрового заводу – важливої складової корпорації.

Широка географія діяльності холдингу “АгроВіста” сприяє максимальній ефективності використання технічного потенціалу, оскільки навіть незначна різниця температур і ґрунтів дозволяє починати та завершувати сільськогосподарські роботи у Петрівському районі раніше, ніж у Новоукраїнському.

Постійно розвиваючись та не зупиняючись на досягнутому, холдинг “АгроВіста” інтегрує досвід світових аграріїв, вивчає напрацювання вітчизняних науковців, аналізує кліматичні і ґрунтові фактори регіону, а також розробляє і впроваджує раціональні, з точки зору ефективності та економічності, технології вирощування культур.

Звертайтеся з будь-яких питань за нашими Контактами

© 2021 AGROVISTA. All rights reserved.

Feedback