Новини

AgroVista / Без категорії / «АгроВіста» реалізувала пшеницю нового врожаю до Греції.

«АгроВіста» реалізувала пшеницю нового врожаю до Греції.

Холдинг «АгроВіста»  розпочав новий сезон 2023/2024 з реалізації своєї продукції на зовнішні ринки. Перше судно нового врожаю  пшениці 3 класу, було поставлено в Грецію. Наступне судно з фуражною пшеницею  заплановано в Іспанію. 
 
Цього маркетингового року, з урахуванням зупинки «зернового коридору»,  «АгроВіста» повернулась до роботи логістичних маршрутів через Дунайський коридор. Також через високу навантаженість дунайского напрямку та тимчасової відсутності роботи «зернового коридору» холдинг реалізує частину своєї продукції  використовуючи інші транспортні коридори – автомобільний, залізничний  та річковий, доставляючи збіжжя до найближчих портів  країн-сусідів та покупцям в країни Євросоюзу.
 
   За минулий рік холдинг використовуючи зерновий коридор, Дунайський коридор та транзитні шляхи солідарності до країн ЄС відвантажив понад 0,5 млн тонн збіжжя до країн Середземного моря, Ближнього Сходу, Туреччини та реалізував чимало продукції на внутрішньому ринку Єгипту.

Дякуємо за співпрацю компаніям та організаціям, що допомагали доставляти, перевантажувати та реалізовувати аграрну продукцію в таких складних для України та для кожного з аграріїв умовах.

10.08.2023

© 2021 AGROVISTA. All rights reserved.

Feedback