Новини

AgroVista / News / З ювілеєм, Шарівський елеваторе!

З ювілеєм, Шарівський елеваторе!

Цьогоріч Шарівський елеватор відзначає ювілей – 10 років тому розпочав свою роботу та збільшив елеваторну інфраструктуру холдингу «АгроВіста». Ця подія ознаменувала новий етап зберігання й обробки зерна та нові можливості для холдингу.

Використання найсучаснішого обладнання відомих закордонних і вітчизняних виробників, а також технологій доробки та зберігання зерна дає Шарівському елеватору можливість приймання сільськогосподарської продукції різної якості та вологості з подальшим доведенням до експортних кондицій, що гарантує експорт зернових та олійних культур на рівні світових стандартів.

Загальною потужністю одночасного зберігання зернових 81 000 т.; приймання 5 000 т. за добу; обробка та сушка – 4 000 т. за добу; погрузка на з/д – 2 000 т. за добу.

Лише за минулий сезон елеватор прийняв 110 000 т. зерна. Під ретельним керівництвом директора елеватора Сокура Олександра Валентиновича та завідуючої лабораторії Бурцевої Оксани Миколаївни якість зерна при прийомці та реалізації визначались висококваліфікованими спеціалістами у сучасній, сертифікованій лабораторії.

Щирі вітання колективу Шарівського елеватора, хай робота буде завжди продуктивною та прибутковою! Нових звершень, успіху та стабільності. Разом до нових вершин!

17.07.2023

© 2021 AGROVISTA. All rights reserved.

Feedback